Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 07 stycznia 2019 roku

Wiśnia dzieciom po raz trzeci


22 grudnia po raz trzeci lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski odwiedził mieszkańców Domów Dziecka w Bodzewie. Powitał wszystkich bardzo serdecznie i po raz kolejny podkreślił, że bardzo dobrze czuje się w Bodzewie, prawie jak w domu.

- Macie piękny dom, w którym każdy dobrze się czuje i chce się do niego wracać. Jesteście jedną z najlepszych placówek, które odwiedziłem i do których zawsze będę wracał – stwierdził.

Jak poprzednio w ramach akcji „Wiśnia dzieciom” przywiózł mnóstwo prezentów dla wychowanków. Ale nie tylko podarki były najważniejsze, większa część spotkania minęła na rozmowach z podopiecznymi placówek, a tematem przewodnim była miłość i jej siła sprawcza, o której opowiadał na podstawie swojej płyty: 13 postulatów w sprawie miłości. Popołudnie minęło w serdecznej atmosferze, oczywiście nie mogło obyć się bez poczęstunku, a popularny wokalista nie omieszkał osobiście podziękować paniom kucharkom za pyszny obiad.

Wizyta sprawiła wszystkim ogromną radość, a słowa Michała w których wychwala atmosferę i przyjęcie w bodzewskim domu wzbudziły wiele wzruszeń i podziękowań, zarówno ze strony dzieci, jak i wicestarosty powiatu gostyńskiego Janusza Sikory oraz dyrektora Karoliny Dolaty.

- Jest pan przykładem dla dzieci, że mogą wszystko, a wytrwałość pomoże im osiągnąć zamierzone cele. W imieniu nas wszystkich proszę przyjąć życzenia i podziękowania za to,że znalazł pan czas na odwiedziny w tym przedświątecznym czasie i tak motywujące do działania rozmowy z młodzieżą- powiedział Janusz Sikora.

Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu Michał Wiśniewski sam stał się Mikołajem o naprawdę wielkim,kochającym dzieci sercu!


Opracowanie: Dom Dziecka w Bodzewie


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies