Poniedziałek, 25 lipca 2022 roku

Wychowankowie Domu Dziecka rozpoczęli wypoczynek w Ośrodku w Brzedni

W dniu 11 lipca wychowankowie Domów Dziecka w Bodzewie oraz Domu Dziecka

w  Gostyniu rozpoczęli wypoczynek letni w Ośrodku Szkoleniowo-Sportowym w Brzedni.

Wielką niespodzianką były odwiedziny starosty gostyńskiego Roberta Marcinkowskiego, który wraz z radnym powiatowym Antonim Kusiem rozegrali z naszą młodzieżą mecz piłki siatkowej. Mimo upału rywalizacja była zacięta, choć bardzo wyrównana. Mecz zakończył się remisem. Dyrektor placówek i jednocześnie kierownik kolonii pani Karolina Dolata wręczyła wszystkim uczestnikom spotkania słodkie upominki.

Pan starosta kończąc wizytę i żegnając się z dziećmi podziękował za mile spędzony czas i pogratulował umiejętności sportowych.

Wypoczywającą młodzież odwiedził również w-ce starosta Janusz Sikora oraz radny powiatowy Antoni Kuś, przy okazji wręczając nagrody za udział w X jubileuszowej edycji konkursu „Moje małe i duże sukcesy szkolne”. Wyróżnienia były zaskoczeniem dla wychowanków i przyjęte zostały z wielką radością. Dzieci opowiadały, jak wygląda ich pobyt na kolonii i jak spędzają czas wolny od nauki szkolnej.

Opracowanie: Dom Dziecka w Bodzewie