Czwartek, 22 października 2020 roku

Zakładam Żłobek – szkolenia i warsztaty - aktualizacja

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w szkoleniu i warsztatach dotyczących zakładania żłobków lub innych form opieki nad dziećmi do lat trzech.

Do udziału w szkoleniu i warsztatach zapraszamy osoby, które: chcą założyć żłobek lub klub dziecięcy, planują zatrudnienie opiekuna dziennego dla dzieci do lat 3 lub chcą skorzystać z dofinansowania unijnego na założenie żłobku lub klubu malucha.

Na wykładach uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania: jak zorganizować pracę takiej placówki, jakie wymagania musi spełniać żłobek, RODO a prowadzenie placówki opieki nad dziećmi, jak dostosować lokal do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami, jakie korzyści finansowe można odnieść prowadząc żłobek.

Na praktycznych warsztatach będzie można dowiedzieć się: jak napisać biznes plan, jak zarządzać dokumentacją i finansami w placówce, jak wypełnić wniosek aplikacyjny na dofinansowanie oraz jakie są aspekty psychologiczne współpracy z rodzicami.

Wykłady odbędą się w dniach 26-27 października 2020 r., w godzinach: 9:00-17:00. Z powodu sytuacji epidemicznej, szkolenie odbędzie się on-line. Wydarzenie będzie miało miejsce, jeśli zostanie zebrana minimalna grupa.

Warsztaty (2 dni x 8 godzin) odbędą się w wybranym przez uczestników terminie.

Dodatkowe informacje: wydarzenie odbędzie się jeśli zostanie zebrana minimalna grupa. Rejestracja: https://forms.gle/QtMGPHCarzVKHTb27. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 537 007 087.

Szkolenia organizowane są w ramach projektu "Przygotuj swój plan!". Projekt „Przygotuj swój plan! – szkolenia z zakresu form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3” realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II, 2.1 Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego realizowany jest przez DGA S.A.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego