Środa, 21 sierpnia 2019 roku

Zaproszenie na indywidualne konsultacje eksportowe dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają przedsiębiorców do udziału w indywidualnych konsultacjach eksportowych, które odbędą się 11 września 2019 r. (środa) w godzinach 11.30 – 19.30.

Projekt dedykowany jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową oraz tych, których chcieliby dopiero dowiedzieć się, jak rozpocząć przygodę ze sprzedażą międzynarodową. Podczas konsultacji przedsiębiorcy poznają narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Doradca pomoże w zakresie: analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych; lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów; optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Przedsiębiorca wspólnie z doradcą przejdzie przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie – gdzie i od czego zacząć? Przygotują również plan wejścia firmy na nowe rynki. Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci godzinę. Po spotkaniu doradca zapewnia wsparcie przez kolejne 2 miesiące.

Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się poprzez formularz internetowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/konsultacje_gire lub telefonicznie pod numerem telefonu 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego