Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Wtorek, 03 września 2019 roku

Zaproszenie na spotkanie informacyjne „Biznes na próbę, czyli działalność nierejestrowa”


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjnie „Biznes na próbę, czyli działalność nierejestrowa”, które odbędzie się 17września(wtorek) w godzinach 17.00 – 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób, które po godzinach swojej pracy etatowej chciałyby dorabiać, ale nie chcą zakładać firmy oraz tych, którzy mają pomysł na biznes ale nie czują się na siłach prowadzić firmy i nie przewidują przychodów wyższych niż 1125 zł miesięcznie.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się: jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej; jak działalność nierejestrową rozliczyć w PIT; jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową; poznają narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej. Otrzymają również narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na formularzu internetowym: https://gospodarka.gostyn.pl/Biznes_na_probe_.html lub telefonicznie: 537 007 087.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies