Wtorek, 03 września 2019 roku

Zaproszenie na spotkanie informacyjne „Biznes na starcie – czyli niezbędnik młodego przedsiębiorcy”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjnie „Biznes na starcie –niezbędnik młodego przedsiębiorcy”, które odbędzie się 24 września(wtorek)o godzinie 17.00w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Zaproszenie skierowane jest do osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Uczestnicy spotkania dowiedzą się: jak można zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje); jak wygląda proces rejestracji działalności gospodarczej; jakie obowiązki ma młody przedsiębiorca wobec Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na formularzu internetowym: https://gospodarka.gostyn.pl/Biznes_na_starcie_40124.html lub telefonicznie: 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego