Środa, 13 listopada 2019 roku

Zaproszenie na spotkanie informacyjne "Tradycja i Innowacje w Branży Spożywczej"

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza przedstawicieli firm prowadzących działalność wytwórczą, produkcyjną i usługową w sektorze rolno-spożywczym na spotkanie informacyjne: „Tradycja i Innowacje w Branży Spożywczej”, które odbędzie się26 listopada 2019 r. (wtorek) w godzinach
11:00 – 13:00w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego(ul. 1 Maja 13/363-800 Gostyń). Partnerem wydarzenia jest Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska oraz ECOWASTE4FOOD.

W programie:promocja produktów żywnościowych poprzez event marketing, materiały promocyjne i social media organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego;korzyści wynikające z przystąpienia do sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska i projektu ECOWASTE4FOOD;rozwiązania ograniczające marnotrawstwo żywności;świadomość zarządzania produkcją i minimalizacja kosztów nadprodukcji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rezerwacji miejsc:na formularzu internetowym: https://gospodarka.gostyn.pl/Tradycja_i_innowacje_w_branzy_spozywczej.htmllub telefonicznie: 537007037.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego