Piątek, 28 czerwca 2019 roku

Zdobyła podwójną koronę. Miss z powiatu gostyńskiego

Tytuły Miss Eco International Poland oraz II Wicemiss Wielkopolski zdobyła Anna Walewska. Piękna gostynianka gościła w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Była to okazja do pogratulowania jej sukcesu oraz życzenia powodzenia w kolejnych konkursach.

Anna Walewska, która w konkursie Wielkopolska Miss 2019 zdobyła aż dwa tytuły i tym samym dwie korony: Miss Eco International Poland oraz II Miss Wielkopolski. Zdobycie tytułu Miss Eco powoduje, że Ania będzie reprezentować nasz kraj w Międzynarodowym konkursie Miss Eco International, który odbędzie się wiosną 2020 roku w Egipcie. W trakcie spotkania w Starostwie Powiatowym w Gostyniu piękna gostynianka opowiedziała o przygotowaniach do konkursu, jego przebiegu jak i zdobytych doświadczeniach. Podzieliła się wrażeniami, które towarzyszyły jej podczas finału, a także planami na przyszłość. Starosta Gostyński Robert Marcinkowski pogratulował ogromnego sukcesu oraz wręczył miss upominki i list gratulacyjny. – W podziękowaniu za piękne promowanie powiatu gostyńskiego w Wielkopolsce i na świecie, z życzeniami pomyślności w spełnianiu marzeń oraz dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej – napisał w nim.