Poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku

Zmarła Kazimiera Puślednik

Nie żyje Kazimiera Puślednik – Radna Powiatu Gostyńskiego II, III i IV kadencji oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Gostyńskiego II kadencji. Współpracownicy wspominają ją jako osobę ciepłą, zawsze pomocną, z dużym optymizmem patrzącą na rzeczywistość. W działalności samorządowej biska jej była tematyka edukacji, spraw społecznych oraz ochrony środowiska. Miała 71 lat.

Kazimiera Puślednik urodziła się w 1949 roku. Zawodowo związana była z Przedszkolem Samorządowym „Pod Świerkami” w Krobi. Z dużym zaangażowaniem działała również społecznie. Pełniła funkcję radnej II, III oraz IV kadencji Rady Powiatu Gostyńskiego. Wybrano ją także wiceprzewodniczącą  II kadencji rady. Cechowała ją duża empatia i zrozumienie dla ludzkich spraw. Zapamiętana zostanie jako uśmiechnięta, bardzo życzliwa osoba. Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia.