Czwartek, 23 czerwca 2022 roku

Zmiana organizacji ruchu – Poniec

Od środy 29.06.2022 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w miejscowości Poniec. Jest to wynik planowanego wcześniej remontu przejazdu kolejowego przy ul. Krobska Szosa. Wiąże się to z zamknięciem dla ruchu remontowanego przejazdu. Objazd będzie kierowany przez przejazd kolejowy na ul. Bojanowskiej.

Planowane zakończenie remontu przejazdu na ul. Krobska Szosa przewiduje się na 9 lipca 2022 r. W związku z powyższym bardzo prosimy kierowców o zwracanie uwagi na znami informujące o objazdach.

Wykonawcą robót jest firma ANDKAS S.C. Andrzejczak, Kasprzak.

Jednocześnie wykonawca robót przebudowy skrzyżowania ulic Rydzyńskiej i Bojanowskiej firma STRABAG Sp. z o. o., przywróci ruch przez miejscowość Wydawy, co umożliwi poprowadzenie ruchu pojazdów w relacji Rydzyna – Krobia wcześniejszą trasą.