Piątek, 10 stycznia 2020 roku

Zostań Złotym Darczyńcą największego serca WOŚP

Sztab WOŚP w Gostyniu zachęca: zostańmy Złotymi Darczyńcami największego serca WOŚP. Trwa akcja „Gostyń sercem Orkiestry”, której celem jest ustanowienie wspólnie rekordu Polski.  W Gostyniu powstanie największe „serducho” WOŚP. Serce wielkości 400m² zostanie ułożone przez wszystkich chętnych w dniu ogólnopolskiego finału tj. 12 stycznia 2020r. w hali sportowej LO w Gostyniu. Serce będzie układane z 20 000 pudełek kartonowych – skarbonek, które przekazała nieopłatnie organizatorom firma NETBOX z Gostynia. Już dziś można zrzucić się na te pudełka po symbolicznej złotówce lub jej wielokrotności. Zebrana kwota będzie przekazana za pośrednictwem Stowarzyszenia „Dziecko” – współorganizatora Gostyńskich Finałów WOŚP na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy akcji „Gostyń sercem orkiestry” zapraszają do włączenia się w to działanie. Na stronie: https://zrzutka.pl/axumh8. Każdy wpłacający od kwoty 300zł w górę otrzyma tytuł odpowiednio Brązowego (300 zł +), Srebrnego (500 zł +), lub Złotego Darczyńcy (1000 zł +). Ofiarodawca najwyższej kwoty otrzyma tytuł Diamentowego Darczyńcy. Zrzucający się na pudelka, jeżeli tak uznają, będą mogli je odebrać po skończonej akcji. Pozostałe nieodebrane pudełka – skarbonki zostaną podarowane wszystkim uczniom szkół przedszkolnych z terenu powiatu gostyńskiego. Układaniu największego serca WOŚP będzie towarzyszyła Akcja dla serca, czyli krótki kurs pierwszej pomocy, lukrowanie piernikowych serc, galeria gostyńskich serc, koncert Chucka Fraziera i Marcina Nowaka, tworzenie imiennych kubków itp.

Opracowanie: PCPR w Gostyniu