Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku

Biegacze pilnie poszukiwani!


Trwają zapisy do II Gostyńskiego Biegu WOŚP.

Organizator II Biegu WOŚP informuje, że warunkiem uruchomienia tego Biegu jest zapisanie się do wtorku 24 stycznia br. minimum 40 biegaczy. Obecna liczba zapisanych biegaczy nie gwarantuje uruchomienia biegu.

JEŚLI BIEGASZ I CHCESZ WESPRZEĆ WOŚP – ZAPISZ SIĘ I NAMÓW ZNAJOMYCH!

Na biegaczy czekają m.in. pamiątkowe medale i certyfikaty udziału w II Gostyńskim Biegu WOŚP, a na zwycięzców w kategoriach kobiet i mężczyzn koszulki i medale biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

Biegacze wystartują o godz. 14.00 w finałową niedzielę 29 stycznia 2023 r. Start i meta na boisku szkolnym przy SP nr 3 w Gostyniu.

Dyrektor II Gostyńskiego Biegu WOŚP Bogdan Paluszkiewicz radzi:

-„Zanim się zapiszesz, zapoznaj się z regulaminem (dostępny na stronie http://polmaraton.starakrobia.pl/ i trasą: Start i wybieg z boiska szkolnego, małe „kółko”, czyli ul. Willowa, Spokojna, Łokietka, następnie duże „kółko” (2 razy) ul. Hutnika, Robotnicza, Zacisze, Chrobrego, Łokietka i wreszcie meta na boisku szkolnym.”

Zapisy do biegu: http://polmaraton.starakrobia.pl/ . Na stronie II Gostyńskiego Biegu WOŚP możesz sprawdzić listę startową i szczegóły biegu.

Całkowity zysk organizator II BIEGU WOŚP: Gostyńskie Towarzystwo Sportowe CITIUS przekaże na konto gostyńskiego sztabu WOŚP!


Opracowanie: PCPR w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies