Poniedziałek, 24 kwietnia 2023 roku

Komunikat Starosty dot. dnia 2 maja 2023 r.

KOMUNIKAT

w sprawie porad nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji w powiecie gostyńskim udzielanych 2 maja 2023 r.

Starostwo Powiatowe w Gostyniu informuje, że w dniu 2 maja 2023 r. dyżury nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu gostyńskiego odbywać się będą w trybie zdalnym.

Osoby, które chcą uzyskać pomoc prawną, mogą ją otrzymać przez telefon
oraz z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (e-mail, komunikator internetowy, wideorozmowa).
W takim celu należy przesłać na adres rejestracjanpp@powiat.gostyn.pl skan podpisanego oświadczenia z wnioskiem o potrzebie uzyskania porady.
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 881 008 140.

Wzór oświadczenia z wnioskiem o potrzebie uzyskania porady prawnej na odległość dostępny jest na stronie internetowej powiatu gostyńskiego (http://bip.powiat.gostyn.pl/?a=11574).

/Komunikat