Czwartek, 27 kwietnia 2023 roku

Konsultacje PPK - pierwszy termin już w maju!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza
na indywidualne i bezpłatne konsultacje z tematyki Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Przypomnijmy Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny system oszczędzenia pracowniczego.

Pierwsze konsultacje w Gostyniu odbędą się już 18.05.2023 r. (szczegółowy harmonogram konsultacji znajduje się na: www.gospodarka.gostyn.pl)

Skorzystaj z konsultacji, uporządkuj swoją wiedzę lub dowiedź się kiedy musisz wprowadzić PPK do swojej firmy. Konsultacje skierowane są do pracodawców i osób prowadzących działalność gospodarczą i dotyczyć mogą m.in.:

• Pracowniczych Planów Kapitałowych - podstawowe informacje,
  • zasad korzystania ze środków zgromadzonych w PPK,
  • podmiotów zatrudniających i ich obowiązków,
  • wyboru instytucji finansowej,
  • ogólnych informacji.

ZGŁOSZENIA: Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat PPK zapraszamy na indywidualne spotkania
z Regionalnym Ekspertem PPK. Ekspert odpowie na pytania i wątpliwości, zarówno w zakresie spraw kadrowo-płacowych, jak też zagadnień istotnych z punktu widzenia pracownika. Pomoże w kwestiach technicznych związanych z wprowadzaniem PPK w przedsiębiorstwie.

Aby skorzystać z indywidualnych konsultacji PPK prosimy o zostawienie swoich danych w tym formularzu. Następnie skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy termin oraz godzinę konsultacji.

Nasz doradca:

Mateusz Kozłowski - to absolwent Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Certyfikowany szkoleniowiec - absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator. Ukończył studia podyplomowe z zakresu IT. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w departamentach sprzedaży i obsługi klienta instytucji finansowych. Zarządzał, wdrażał i szkolił pracowników na różnych szczeblach administracyjnych. Przez ostatnie
6 lat specjalizował się w działach finansowania przedsiębiorstw. Właściciel firmy szkoleniowej, trener z zakresu zarządzania, sprzedaży i rozwoju osobistego. Ze swoim bogatym doświadczeniem pracował na terenowych, wydziałowych i korporacyjnych stanowiskach związanych z obsługą klienta oraz uczestniczył w inicjatywach usługowo-sprzedażowych na dużą skalę. Zainteresowania: prognozowanie społeczno-gospodarcze, informatyka ogólna i ekonomiczna, aplikacje internetowe i mobilne, statystyka i porównania międzynarodowe, rozwój osobisty, zdrowy styl życia, zastosowanie Internetu w życiu codziennym i zarządzaniu.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego