Piątek, 15 października 2021 roku

Powiatowe nagrody dla nauczycieli

Przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto pracowników oświaty. To też okazja do wyrażenia podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli, jak również pracowników administracji oraz obsługi szkół i placówek oświatowych za ich codzienną pracę. W tym roku nagrodzono 17 nauczycieli oraz troje dyrektorów szkół.

Starosta Gostyński Robert Mrcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora spotkali się w tym dniu z dyrektorami szkół i przedstawicielami środowiska nauczycieli. Podczas skromnej uroczystości zorganizowanej w siedzibie Starostwa Powiatowego przedstawiciele Zarządu złożyli wyrazy uznania i podziękowania.

W tym roku Zarząd Powiatu Gostyńskiego nagrodził dotychczasowe starania i zaangażowanie wyróżniających się nauczycieli przyznając łącznie 17 nagród.

Gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy odebrali przedstawiciele wszystkich szkół prowadzonych przez powiat gostyński, w tym z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu: Izabela Dypczyńska,  Monika Michalska-Szpurka, Michał Żurawski, Jerzy Przeniczka; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu:  Anna Szulc-Giezek, Agata Stefaniak-Kuleczka, Magdalena Ratajczak, Dagmara Grajczak; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi: Emilia Śniegocka, Monika Hałas; z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu: Ewa Bayer, Marcin Furman; z Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu: Julia Fechner, Kamila Wrocławska, Wiesława Musielak; z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu: Marzena Bojańska, Anna Łagódka.

Ponadto nagrody od Starosty Gostyńskiego otrzymali: dyrektor   Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu Danuta Niedźwiedzińska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu Maciej Marcinkowski, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi Krzysztof Perdon. Wysokość nagród wyniosła 3100 zł brutto.

Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostynia