Czwartek, 16 marca 2023 roku

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności ma nowego pracownika

Nowym pracownikiem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności została Monika Ziółkowska. Urzędniczka okazała się najlepsza w naborze prowadzonym na to stanowisko. Pracę rozpoczęła od 1 marca.

Powiat gostyński jeszcze w ubiegłym roku ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Było to związane z zamiarem przejścia na emeryturę dwóch pracowników zespołu – w tym przewodniczącej
Małgorzaty Wozik. W wyniku rekrutacji nową urzędniczką została Monika Ziółkowska, która pracę rozpoczęła 1 marca.

Monika Ziółkowska ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku administracja na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją edukację kontynuowała na studiach podyplomowych, na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, gdzie ukończyła kierunek Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

W przebiegu pracy zawodowej ma już doświadczenie samorządowe. Była stażystą w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Gostyniu, przez rok pracowała również w tym wydziale na stanowisku urzędniczym. Następnie swój rozwój zawodowy związała z pracą poza urzędem. Na początku roku wygrała konkurs na stanowisko w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Prywatnie nowa urzędniczka jest mężatką i mamą dwójki dzieci.

Funkcję Przewodniczącej Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności pełni aktualnie Magdalena Zawieja, radca prawny Starostwa Powiatowego w Gostyniu.