Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 07 czerwca 2021 roku

,,Świetnie zorganizowany punkt szczepień” – mówią o nas pacjenci!


96% pacjentów bardzo dobrze, a 4% dobrze ocenia poziom obsługi w powszechnym punkcie szczepień w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Ankietowani pozytywnie wypowiadają się również o personelu medycznym, który kwalifikuje do szczepień – 83% uważa, że bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, 17% - że dobrze. To wyniki  ankiety satysfakcji przeprowadzonej w ubiegłym tygodniu.  W sumie o zdanie zapytano 114 osób.

Przypomnijmy, powszechny punkt szczepień w hali ZSO funkcjonuje od 29 kwietnia 2021 r. W tym czasie pierwszą lub drugą dawkę szczepionki podano łącznie 13189 razy (dane z 31 maja). Jego organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Gostyniu.

W ubiegłym tygodniu wśród pacjentów punktu przeprowadzone zostały badania ankietowe. W sumie o poziom obsługi medycznej oraz organizacji punktu zapytano losowo wybrane 114 osoby. Wyniki pokazują, że powszechny punktu szczepień pracuje na wysokim poziomie. Wszyscy zapytani pacjenci ocenili go dobrze lub bardzo dobrze – zarówno pod względem obsługi technicznej, kwalifikacji do szczepienia i samego procesu szczepienia.

Oprócz pytań zamkniętych, możliwe było też zostawienie własnego komentarza czy uwagi. Oto niektóre spośród nich:

,,Bez kolejki, sprawna, profesjonalna obsługa”

,,Miły, życzliwy personel”

,,Świetnie zorganizowany punkt szczepień. Bardzo miła i sprawnie działająca obsługa”

,,Jestem zaskoczony sprawnością i profesjonalizmem, jaki wykazują osoby tu zatrudnione”

,,Duże znaczenie miała dla mnie przestrzeń. Nie było tłoku”

Aby skorzystać z punktu szczepień, wystarczy zarejestrować się telefonicznie. Można to zrobić od poniedziałku do soboty między 8 a 15, dzwoniąc pod jeden z trzech numerów: 667 487 782, 667 488 176, 782 609 048.  Zachęcamy również do rejestracji poprzez Internetowe Konto Pacjenta oraz infolinię 989. Dysponujemy wolnymi terminami!


Opracowanie: SPZOZ w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies