Czwartek, 04 maja 2023 roku

To dopiero koniec początku życiowej wędrówki…

28 kwietnia absolwenci ZSOiZ w Krobi pożegnali mury swej szkoły, kończąc w niej edukację. Jak na maturzystów przystało rozstali się w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli. Młodzi absolwenci z dumą odebrali świadectwa i nagrody za naukę, zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i osiągnięcia sportowe. Dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Młodsi koledzy życzyli absolwentom powodzenia w czasie majowych zmagań egzaminacyjnych. Wręczyli im też piękne róże. Teraz pozostało tylko odliczanie dni i godzin do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – do matury. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy stuprocentowych wyników na świadectwach.

Opracowanie: Sylwia Ciesielska