Piątek, 19 sierpnia 2022 roku

XL sesja Rady Powiatu Gostyńskiego

Porządek posiedzenia XL sesji Rady Powiatu Gostyńskiego
25 sierpnia 2022 r., godz. 13:00

Porządek obrad XL sesji Rady Powiatu Gostyńskiego:

1. Otwarcie i ustalenie quorum.
  2. Składanie i rozpatrywanie wniosków dotyczących porządku obrad.
  3. Wręczenie wyróżnienia "Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego".
  4. Przyjęcie protokołu Nr XXXIX sesji Rady Powiatu z 23 czerwca 2022 r.
  5. Informacja Starosty o działalności Zarządu Powiatu Gostyńskiego w okresie międzysesyjnym.
  6. Pytania radnych dotyczące przedstawionej informacji i odpowiedzi Zarządu.
  7. Informacja Przewodniczącego Rady o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielonych na nie odpowiedziach.
  8. Rozpatrzenie projektów uchwał i podjęcie uchwał w sprawie:
    1. zmiany uchwały nr XLI/289/18 Rady Powiatu Gostyńskiego z dnia 21 czerwca 2018 r. w sprawie ustalenia wymiaru i zasad rozliczania czasu pracy nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez powiat gostyński,
    2. zmiany budżetu powiatu na 2022 r.,
    3. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022-2031.
  9. Sprawozdania Kierowników Nadzorów Wodnych z działań podejmowanych na terenie powiatu w 2021 r.
  10. Informacja z działalności Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gostyniu za 2021 r.
  11. Informacja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie o realizacji zadań w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością za 2021 rok w powiecie gostyńskim.
  12. Informacja z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu w 2021 roku oraz zestawienie potrzeb w zakresie systemu pieczy zastępczej.
  13. Informacja z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu w 2021 roku w obszarze rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami raz omówienie sytuacji obszaru rehabilitacji społecznej w 2022 roku i wykaz potrzeb w zakresie rehabilitacji społecznej w 2023 roku.
  14. Informacja z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu w 2021 roku w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz omówienie sytuacji w zakresie przeciwdziałania przemocy rodzinie w 2022 r. i wykaz potrzeb w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2023 roku.
  15. Wnioski i informacje radnych.
  16. Oświadczenia radnych.
  17. Zakończenie.