Czwartek, 21 lutego 2019 roku

„Niepodległa” 2019 – program dotacyjny dla organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury

Wojewoda Wielkopolski i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”. Dotacje są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych. Spotkanie informacyjne odbędzie się 6 marca 2019 roku w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego ul. Niepodległości 16/18 w Poznaniu w godz. 11.00 – 13.00.
Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy kierować na e-mail: mpiotrowski@ poznan.uw.gov.pl w terminie do 28 lutego. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.