Pokaż na stronie: 12 / 24 / 48
Najlepsi nauczyciele docenieni
Środa, 16 października 2019 roku

Najlepsi nauczyciele docenieni

Jedenastu nauczycieli ze szkół powiatowych otrzymało nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego z Okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uniwersytety powiatu gostyńskiego wspólnie zainaugurowały nowy rok

Uniwersytety powiatu gostyńskiego wspólnie zainaugurowały nowy rok

Dwieście osób uczestniczyło w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego w powiecie gostyńskim, która odbyła się w pierwszym tygodniu października.
Sukces „TĘCZY” w Wielkopolskiej Lidze Karate

Sukces „TĘCZY” w Wielkopolskiej Lidze Karate

W Witkowie koło Gniezna odbyły się zawody dla młodych karateków w ramach Wielkopolskiej Otwartej Ligi Karate. Wzięło w nich udział 196 zawodników z 16 Klubów z Wielkopolski
Rozpoczęły się przygotowania do XXVIII Finału WOŚP w powiecie gostyńskim

Rozpoczęły się przygotowania do XXVIII Finału WOŚP w powiecie gostyńskim

Powiatowy Sztab XXVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierany przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO” rozpoczął przygotowania do finałowego grania.
Seniorzy są wśród nas

Seniorzy są wśród nas

Blisko trzystu seniorów spotkało się na obchodach Dnia Seniora w Gostyniu. Oddział Rejonowy w Gostyniu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – najliczniejszej organizacji pozarządowej w Gostyniu i w powiecie – zorganizował uroczystość z tej okazji w sali GOK „Hutnik”.
Obecni i przyszli mistrzowie karate w Krainie Orła

Obecni i przyszli mistrzowie karate w Krainie Orła

Klub karate Ogniska Statutowego TKKF „TĘCZA” przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zainaugurował nowy sezon treningowy zgrupowaniem sportowym w Starym Gostyniu.
Zrób paczkę i zostań Mikołajem!
Poniedziałek, 14 października 2019 roku

Zrób paczkę i zostań Mikołajem!

Po raz dwunasty ruszyła powiatowa akcja pomocowa MIKOŁAJE. Polega ona na przygotowaniu paczki dla dziecka wskazanego przez organizatorów składającej się np. z zabawek, w tym edukacyjnych, gier planszowych, książek, przyborów szkolnych, słodyczy itp.
Relacja z „Marszu po zdrowie z NordicWalking” w Piaskach
Czwartek, 10 października 2019 roku

Relacja z „Marszu po zdrowie z NordicWalking” w Piaskach

W niedzielne popołudnie przy siedzibie Nadleśnictwa Piaski odbył się finał projektu pod nazwą „Marsz po zdrowie z Nordic Walking”