Piątek, 21 grudnia 2018 roku

12 medali TĘCZY na koniec roku

W  XIV Swarzędzkich Mistrzostwach Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz (16.12.2018 r.) wystartowało 11 młodych karateków z gostyńskiego klubu karate TKKF „TĘCZA”. Na ostatnim tegorocznym turnieju zdobyli 12 medali!

W turnieju zmagało się blisko 200 zawodników z 14 klubów karate z całego kraju. - „Młodzi zawodnicy i zawodniczki gostyńskiego klubu karate pokazali się z dobrej strony, pokonując swych rywali w wielu walkach i zajmując każdorazowo miejsca na podium. Wywalczyli 4 złote, 4 srebrne i 4 brązowe medale.” - podkreśla Waldemar Szwedek, prezes TKKF "TĘCZA".

Podsumowując start w turnieju, instruktor Mieczysław Polewski dodał: -„Sukces gostyniaków jest tym większy, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Młodzi karatecy „Tęczy”, startujący w konkurencji drużynowej i indywidualnych, poradzili sobie doskonale, co świadczy o dobrym przygotowaniu technicznym oraz umiejętności poradzenia sobie ze stresem.”

Klub karate shotokan TKKF „Tęcza”, którego działalność dofinansowują: Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gmina Gostyń i Powiat Gostyński, zaprasza chętnych na treningi do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Hutnika 3) w Gostyniu: w poniedziałki o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; wtorki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; środy o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; czwartki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; a w soboty o 15.30 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice, młodzież od lat 12 i dorośli.

Opracowanie: TKKF „TĘCZA”