Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku

Pisali magisterki o powiecie – otrzymali nagrody

Napisali prace magisterskie tematycznie związane z powiatem gostyńskim i zostali za to nagrodzen


Napisali prace magisterskie tematycznie związane z powiatem gostyńskim i zostali za to nagrodzeni. Tradycyjnie na grudniowej sesji Rady Powiatu Gostyńskiego rozstrzygnięto konkurs na najlepsze prace dyplomowe. W tym roku zwycięzcą okazała się Aleksandra Śpitalniak, drugie miejsce zajęła Martyna Maleszka, trzecie Justyna Maciejewska. Laureatki otrzymały kolejno 2000, 1500 oraz 1000 złotych.

Konkurs na „Najlepszą pracę magisterską tematycznie związaną z Powiatem Gostyńskim” przeprowadzany jest od 2007 roku. W tym czasie absolwenci szkół wyższych złożyli łącznie 79 prac. Poruszano w nich różnorodną tematykę związaną z turystyką, bezrobociem, gospodarką, kulturą, ochroną przyrody, folklorem czy historią.

W tegorocznej edycji udział wzięły trzy osoby, które do 30 września br. złożyły w Starostwie Powiatowym w Gostyniu prace magisterskie obronione w 2019 roku. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Powiatu Gostyńskiego Alfreda Siamy oceniła ich zawartość i przyznała trzy miejsca.

Zwycięzcą została Aleksandra Śpitalniak, która napisała pracę pod tytułem: „Zarządzanie wizerunkiem miejsca na przykładzie gminy Gostyń”. Drugą lokatę otrzymała Martyna Maleszka za dzieło: „Sposoby spędzania wolnego czasu przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu”. Trzecie miejsce zajęła Justyna Maciejewska za pracę: „Analiza wiedzy i postawy ludności różnych grup wiekowych wobec dawstwa szpiku kostnego”. Laureatki otrzymały gratulacje oraz nagrody w wysokości kolejno: 2000, 1500 i 1000 złotych.


Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies