Poniedziałek, 17 września 2018 roku

Porozmawiajmy o Biznesie

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego serdecznie zaprasza do udziału w czwartym wydarzeniu Porozmawiajmy o Biznesie, Inspiracja – Nauka – Integracja. Gościem specjalnym będzie pan Józef Konarczak – przedsiębiorca doskonale znany mieszkańcom powiatu gostyńskiego. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 września 2018 roku w godzinach 17.00-19.00, miejscem spotkania będzie popularny „Grzybek” w Głuchowie.

Na wydarzenie zapraszamy w szczególności osoby, które są na początku swojej drogi przedsiębiorcy. Zapraszamy również przedsiębiorców, którzy stoją na zakręcie i czują, że brakuje im motywacji do dalszych kroków, inspiracji do stawiania sobie następnych celów. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały okazje, nie tylko usłyszeć o kulisach prowadzenia biznesu, ale także nawiązać kontakty pomiędzy sobą. Silna sieć wzajemnych kontaktów biznesowych jest dużą wartością w prowadzeniu biznesu. Najważniejszą częścią spotkania jest zainspirowanie się lokalnym człowiekiem sukcesu. Tym razem naszym gościem będzie pan Józef Konarczak, przedsiębiorca prowadzący swój biznes już od 28 lat. Całe wydarzenie będzie utrzymane w sympatycznej – grillowej atmosferze.

Inspirację będziemy czerpać od pana Józefa Konarczaka. Opowie nam on o wyzwaniach jakie napotkał na swojej drodze, specyfice prowadzenia działalności w branży mięsnej, a także jakie cechy są najważniejsze w prowadzeniu firmy. I wiele, wiele innych! Warto posłuchać osoby, która już od 28 lat prowadzi swój biznes!
W ramach nauki podrasujemy pod okiem Mistrza wyroby mięsne "od Konarczaka" dostosowując ich smak do indywidualnych wymagań. Integracją zajmiemy się przy grillu i jedzeniu uprzednio przygotowanych potraw.

Zarezerwuj sobie miejsce: https://goo.gl/forms/MFavyC46IJCsP0W52 lub pod nr tel. 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego