Środa, 27 lutego 2019 roku

Powiatowe mistrzostwa siatkówki szkół średnich

Żeńska drużyna siatkarek z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gostyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych "Licealiada" w piłce siatkowej dziewcząt 2019, które rozegrane zostały w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Do Mistrzostw zgłosiły się następujące drużyny: ZSO Gostyń, ZSOiZ Krobia, ZSR Grabonóg oraz ZSZ Gostyń. Przedstawiona powyżej kolejność informuje o  końcowych wynikach turnieju.

Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu reprezentowały: Agnieszka Gorwa, Klaudia Łagodzińska, Julia Praczyk, Agnieszka Przybylak, Klaudia Dąbrowska, Dominika Kowalczyk, Karolina Małecka, Monika Gano, Marta Szczeblewska, Weronika Biniasz, opiekunem drużyny podczas zawodów był Zbigniew Klimański.

Opracowanie: Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu