Wtorek, 18 grudnia 2018 roku

Praca magisterska o powiecie nagrodzona

Donat Hansz, autor pracy na temat ochrony środowiska został laureatem tegorocznego konkursu na najlepszą pracę magisterską związaną z powiatem gostyńskim. Kapituła konkursowa przyznała mu nagrodę w wysokości 1500 złotych.

Podczas ostatniej w tym roku sesji Rady Powiatu Gostyńskiego zgodnie z wieloletnią tradycją nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą pracę magisterską tematycznie związaną z powiatem gostyńskim. W tym roku do konkursu zgłosiła się jedna osoba. Był to Donat Hansz, autor pracy na temat ochrony środowiska - ,,Zmiany jakości wody rzeki Pogony oraz Zbiornika Jeżewo pod wpływem zanieczyszczeń pochodzących z różnych źródeł”.

Kapituła konkursowa postanowiła wyróżnić pracę Pana Donata Hansza przyznając nagrodę pieniężną w wysokości 1 500 zł brutto.

Laureatowi gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.