Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Środa, 09 października 2019 roku

Przyjazny Urząd Skarbowy

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Urzędem Skarbowym w Gostyniu zapraszają właścicieli i pracowników biur rachunkowych oraz działów finansowych w firmach...


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Urzędem Skarbowym w Gostyniu zapraszają właścicieli i pracowników biur rachunkowych oraz działów finansowych w firmach, a także wszystkie osoby zainteresowane tematyką, na Spotkanie z Urzędem Skarbowym. Odbędzie się ono 29 października 2019 r. w godzinach 12.00 – 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3, Gostyń).

W programie: podzielona płatność; wiążąca informacja stawkowa; zmiany w podatku dochodowym od 01.10; zmiany w podatku VAT w 2019 roku; biała lista podatników; kasy fiskalne online; ulgi podatkowe dla inwestycji w odnawialne źródła energii. 

Spotkanie poprowadzą eksperci z Urzędu Skarbowego w Gostyniu. Udział jest darmowy, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji internetowo: https://gospodarka.gostyn.pl/Spotkanie_z_Urzedem_Skarbowym.html lub telefonicznie: 537 007 087 w biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies