Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Czwartek, 20 września 2018 roku

Spotkanie informacyjne pn. „Pieniądze na nowe produkty oraz promocja eksportu”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskim Funduszem Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne nt. Promocji i finansowania ekspansji zagranicznej oraz Funduszy Europejskich


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskim Funduszem Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne nt. Promocji i finansowania ekspansji zagranicznej oraz Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20 września 2018 roku w godzinach: 10.00 – 12.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 maja 13/3, Gostyń.

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań, eksperci zostaną również po wydarzeniu aby udzielić indywidualnych konsultacji.

Wstęp na spotkanie jest wolny, prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie www: https://eksport.evenea.pl/ lub telefonicznie 537 007 087.

Więcej informacji na plakacie.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies