Środa, 03 kwietnia 2024 roku

Spotkanie - 10.04.2024

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz ze Stowarzyszeniem Centrum PISOP z Leszna zaprasza na bezpłatne spotkanie.

Planujesz powołać przedsiębiorstwo społeczne (lub już je prowadzisz) i chcesz zatrudniać osoby zagrożone wykluczeniem społecznym (np. seniorów, osoby bezrobotne, z niepełnosprawnością, czy po urlopie macierzyńskim)?

Zapraszamy na spotkanie. Prowadząca opowie o tworzeniu nowych miejsc pracy i bezzwrotnych środkach, które można na ten cel otrzymać (kwotach oraz warunkach). Uczestnicy dowiedzą się więcej na temat przedsiębiorstw społecznych i posłuchają o konkretnych przykładach z terenu naszego subregionu.

Kiedy?

10.04.2024 r. (środa)

godz. 16:00 - 18:00

Gdzie?
Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego

ul. Polna 63 63-800 Gostyń

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W celu zarejestrowania się na webinar proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/aQQCvx6RWvib3GtP6

Opracowanie: SWPPG