Środa, 03 kwietnia 2024 roku

Wyjzad młodzieży ZSO Gostyń - Zakopane Ski

"W naszych głowach, nie milkną echa naszego wyjazdu narciarskiego do Zakopanego ????
Pragniemy podziękować za gościnę w pensjonacie Mikuda, za pyszną góralską kuchnię, ???? za to że nie trzeba nas było długo namawiać na skorzystanie z jacuzzi ???? i za wspólny spacer z końmi! ????
???? Poza jazdą na nartach, w ramach zajęć edukacyjnych odwiedziliśmy
Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego z bogatą ekspozycją, zakopiańskie Krzeptówki, zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, którego forma nas zachwyciła, a możliwość wejścia na legendarną skocznię z progu której wychodził Adam Małysz, była dla nas ciekawym doświadczeniem.
✅ Poza tym wiele ciekawych i zabawnych dyskusji prowadzonych poza lekcyjnymi salami, liczne spory o zasadność takich czy innych decyzji (sportowych), czy choćby karciane rozgrywki, na długo pozostaną w naszych wspomnieniach❗
To jest dowodem na to, że mamy wspaniałą młodzież, a kultura osobista, szacunek dla siebie, umiejętność współpracy i rozmowy, którą zaprezentowała, sprawiła, że szybko wrócimy do pomysłu zorganizowania kolejnego wyjazdu!????
Opiekunowie Mateusz Matysiak, Michał Ganowicz"
Opracowanie: ZSO w Gostyniu