Poniedziałek, 08 czerwca 2020 roku

ZSOiZ w Krobi: matura 2020 inna niż wszystkie

W tym roku nie kwitną już kasztany, które zawsze towarzyszyły maturzystom. Z powodu pandemii COVID-19 egzaminy zostały przełożone.

8 czerwca maturzyści ZSOiZ w Krobi pojawili się w szkole, aby nareszcie przystąpić do tak długo wyczekiwanego egzaminu z języka polskiego. Zgodnie z wytycznymi założyli maseczki i rękawiczki, które mogli zdjąć dopiero po zajęciu miejsca. Szkoła zapewniła im komfort pracy, przygotowując sale i ustawiając ławki w bezpiecznych odległościach. Młodzi ludzie zasiedli w nich z uśmiechami na twarzy.

W kolejnych dniach będą zdawać egzaminy z matematyki, języków obcych i wybranych przez siebie przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Życzymy im 100% z wszystkich przedmiotów na świadectwach maturalnych.

Opracowanie: ZSOiZ w Krobi