Poniedziałek, 27 marca 2023 roku

Gospodarstwo z Krzekotowic wyróżnione w prestiżowym konkursie

26 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Sali Ziemi odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2022.

Kapituła Konkursu powołana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego wybrała 20 najlepszych rolników - nominowanych w konkursie, spośród których wyłoniono 10 laureatów, którzy otrzymali tytuł Wielkopolskiego Rolnika Roku 2022.
Jednymi z laureatów konkursu okazali się mieszkańcy naszego powiatu, państwo Agata i Grzegorz Konieczni, którzy prowadzą gospodarstwo rolne w Krzekotowicach (gmina Pępowo).

Warto przy tym dodać, że pani Agata kilka lat temu była już wyróżniona w konkursie "Innowacyjny Młody Rolnik 2012", co oznacza, że jej działalność w zakresie prowadzenia gospodarstwa rolnego ciągle się rozwija i jest doceniania przez specjalistów.

Gratujemy tego wyjątkowego sukcesu.