Czwartek, 27 kwietnia 2023 roku

Wielki sukces piłkarzy z ZSOiZ w Krobi!

24 kwietnia we Wrześni rozegrany został  finał wojewódzki LICEALIADY. Wzięło w nim udział 8 zespołów. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach.  Zeszłoroczni finaliści -  Września i ZSOiZ Krobia -zostali rozstawieni w grupach A i B. Rywalami reprezentantów z Krobi  okazały się zespoły LO MM Poznań, ZSE Słupca, CKZiU Złotów. Ostatecznie po grze w grupie B uczniowie ZSOiZ zajęli pierwsze miejsce z kompletem 9 punktów. W półfinale rozegrali spotkanie z zespołem zajmującym drugie miejsce w grupie A - z LO Śrem, wychodząc również zwycięsko z tego pojedynku. Drugi półfinał toczył się między zespołami z Wrześni i Słupcy. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół reprezentujący rejon koniński. Zatem rywalizacja finałowa to kolejne spotkanie tego dnia miedzy zespołami z grupy B. Chłopcy kolejny raz pokonali ZSE Słupca 6:3 i zwyciężyli w całym turnieju. Ogromne gratulacje dla zawodników za  zaangażowanie  na wszystkich szczeblach rozgrywek.

Opracowanie: Łukasz Cebulski