Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Środa, 15 marca 2023 roku

Zmiany kadrowe w Referacie ds. Komunikacji. Agata Kluczyk nowym kierownikiem


Od początku marca Referatem ds. Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Gostyniu kieruje Agata Kluczyk, wieloletni pracownik Wydziału Komunikacji i Dróg. Zmiana związana jest z przejściem na emeryturę naczelnika Wydziału – Jerzego Ptaka.

Nowa kierownik z wykształcenia jest socjologiem. Ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczna w Lesznie na kierunku Socjologia Społeczności Lokalnych i Samorządu Terytorialnego.  Zdobyła 37-letnie doświadczenie zawodowe. Od początku swojej kariery zawodowej ma do czynienie z obsługą klienta, m.in. w Urzędzie Rejonowym w Gostyniu.  W administracji powiatowej pracuje od 1 stycznia 1999 roku. Początkowo zajmowała się wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, następnie również uprawnień dla przewoźników drogowych. Od 2021 roku koordynuje także funkcjonowanie powiatowej komunikacji autobusowej.

Od 1 marca 2023 roku, w wyniku awansu wewnętrznego pełni funkcję kierownika Referatu ds. Komunikacji. Jej zastępcą została Danuta Czabajska – również wieloletni pracownik referatu.

Prywatnie Agata Kluczyk jest mężatką, mamą trzech synów i babcią dwojga wnucząt.


Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies