Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku

Szkolenie wolontariuszy i zbiórka darów


Trwają przygotowania do XXXI ogólnopolskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sztab WOŚP w Gostyniu przeprowadził szkolenie dla wolontariuszy WOŚP. Jest ich stu dwudziestu z gmin Gostyń, Borek Wlkp., Pogorzela i Pępowo. Odbyło się ono w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Prowadzili je szefowie gostyńskiego sztabu oraz przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu aspirant sztabowy Jarosław Godniak, którzy m.in. omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa i zachowania się kwestujących. Przedstawiono stan przygotowań do finału i rozdzielono kolejne zadania wolontariuszom.  Składano też puszki, do których będą kwestować wolontariusze.

PRZYŁĄCZ SIĘ  I PRZEKAŻ DARY DLA RATOWANIA DZIECIAKÓW!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 16.00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w piątek (27.01.23) lub niedzielę (29.01.23). Otrzymasz specjalne podziękowanie.

POWIATOWY SZTAB WOŚP W GOSTYNIU ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO FINAŁOWEGO GRANIA!

Warto też pamiętać, że w Gostyniu gramy dla dzieciaków po raz trzydziesty drugi! Bo pierwszą akcję dla Fundacji WOŚP zrobiliśmy już w roku powstania Fundacji WOŚP, a było to rok przed pierwszym ogólnopolskim finałem!


Opracowanie: PCPR w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies